Fundusze Europejskie

Firma Green Wallbox Sp. z o.o. uzyskała dotację z Unii Europejskiej na projekt pt. „Międzynarodowa promocja innowacyjnych marek Green Wallbox Sp. z o.o.”.

Celem projektu jest wsparcie rozwoju marki produktowej Green Wallbox (GREEN WALLBOX oraz POCKETBOX oraz wyrobów oferowanych pod tymi markami) na rynkach zagranicznych oraz wypromowanie marki wśród odbiorców hurtowych i zainteresowanie naszymi wyrobami lokalnych odbiorców B2B.

Produkty Green Wallbox Sp. z o.o. wpisują się w dwa sektory gospodarki: Sektor motoryzacyjny i Sektor zielonych technologii. Potencjalni odbiorcy hurtowi wyrobów Green Wallbox Sp. z o.o. to firmy dystrybucyjne związane z sektorem zielonych technologii i to do nich w ramach projektu głównie kierujemy swoją ofertę.

W ramach projektu zaplanowano udział w 5 wydarzeniach targowych za granicą w roli wystawcy: IFAT 2024 w Monachium, Wind Energy Hamburg (2024 i 2026) Pollutec, Lyon (2025 i 2027) oraz jedną misję gospodarczą w roli zwiedzającego na targach WETEX w Dubaju w 2027 r.

Dodatkowo, w ramach realizacji kampanii promocyjnej planowane jest stworzenie 3 spotów promocyjnych, które w efektywny sposób podkreślą wyjątkowe cechy oferowanych akcesoriów dedykowanych elektromobilności. Planujemy realizację 3 spotów reklamowych, przy czym każdy z nich będzie poświęcony innej grupie produktowej: stacji ładowania Green Wallbox 2 Pro, kablom EV oraz mobilnej ładowarce PocketBox Pro.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

Wartość projektu: 897 718,09 zł

Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 378 029,40 zł