Współpraca B2B

green wallbox

Przygotujemy dla Twojej firmy najlepsze możliwe rozwiązanie związane z ładowaniem samochodów elektrycznych. 

Doradzimy, jaki sprzęt wybrać dla floty samochodowej, 

przygotujemy propozycję urządzeń z Twoim logo lub projektem

a także zasilimy ofertę Twojego biznesu w najwyżej jakości ładowarki, kable i akcesoria dedykowane elektromobilności.

Z kim współpracujemy

Dowiedz się, z jakimi firmami i instytucjami podejmujemy współpracę biznesową i sprawdź, co możemy zaoferować Twojej działalności:

green wallbox

Szukasz rozwiązania dla Twojej firmy? Posiadasz flotę samochodów elektrycznych i potrzebujesz stacji ładowania na parkingu biurowym? A może interesuje Cię mobilne rozwiązanie do ładowania pojazdów dla przedstawicieli handlowych? Możemy pomóc!

Jesteś dealerem samochodowym? Szukasz możliwości rozwoju i chcesz nawiązać współpracę z dostawcą rozwiązań dla samochodów elektrycznych? Odezwij się - chętnie przedstawimy Ci nasz Program Partnerski. Polecasz = zarabiasz.

green wallbox

Prowadzisz sklep e-commerce dedykowany elektromobilności? Chcesz, aby w ofercie pojawiły się nasze produkty? Daj znam znać - z chęcią rozszerzymy sieć kontaktów.

green wallbox

Rozwiązanie do ładowania samochodów elektrycznych gości hotelowych lub restauracji? Pomożemy Ci wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i dostarczymy Ci kompleksowe rozwiązanie.

... ale to nie wszystko!

Realizujemy także zamówienia publiczne. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby porozmawiać o możliwości współpracy w tym polu.

Skontaktuj się z nami

Co możemy razem zrobić? 

Poznaj naszą ofertę biznesową dla firm i sprawdź, co możemy wspólnie zrealizować w ramach współpracy. 

Dostarczymy produkty z logiem Twojej firmy.

Dostarczymy produkt zgodny z Twoim projektem. Wspólnie przejdziemy przez proces projektowania i dostarczymy rozwiązanie którego szukasz.

Jesteśmy gotowi nawiązać współpracę z dystrybutorami, którzy poszukują nowych produktów do swojej oferty. Oferujemy elastyczne warunki współpracy oraz pełne wsparcie sprzedażowe.

Dostarczymy Ci konkretne podzespoły, które Twoja firma może wykorzystać podczas produkcji innych urządzeń, np.kable do zintegrowania z wallboxem.

Dostarczymy stacje ładowania, które obsłużą flotę samochodową w Twojej firmie lub które zostaną przeznaczone do użytku zewnętrznego, np. przez gości restauracji, hotelu lub biura.

Spotkajmy się na targach

Przede wszystkim: jesteśmy producentem

dlatego możemy szybciej i lepiej odpowiedzieć na potrzeby Twojego biznesu. Posiadamy własną halę produkcyjną pod Kielcami - to tam powstają m.in. nasze kable do ładowania samochodów elektrycznych. Kontrola nad produkcją pozwala nam wprowadzać trwałe rozwiązania, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania.

Poznaj nas bliżej
Dzielenie się wiedzą

dzięki której lepiej zrozumiesz działanie naszych urządzeń i wykorzystasz tę wiedzę w swoim biznesie

opieka naszego przedstawiciela oraz zespołu

w trakcie i po podjęciu współpracy - zadbamy o to, aby sprawy technicznie nie były dla Ciebie “czarną magią” i zawsze chętnie dostarczymy dodatkowe materiały (np. marketingowe)

indywidualne podejście

do Twojego biznesu i Twoich potrzeb, dzięki czemu znajdziemy dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązanie 

bez wysokiego MOQ

(Minimum Order Quantity) - stawiamy na stałą, regularną współpracę z naszymi partnerami. Zamiast wymagać większego koszyka, wolimy postawić na regularne miesięczne zamówienia

Chcemy lepiej poznać potrzeby Twojego biznesu. Porozmawiajmy.

Wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie lub skontaktujemy się mailowo. 

Możesz napisać też bezpośrednio na:

b2b@greenwallbox.pl

Lub zadzwonić:

+48 500 675 768